Dátum
Verseny
Helyszín
Bírók
Lista
2011.01.08.
Tordaszoo Téli kupa 3
Gyúró lovarda
Gabi Steppan (A)
2011.01.23.
MEOE Téli Kupa
Szigetszentmiklós
Futsal Aréna
Mia Laamanen (SF)
2011.02.06.
Tordaszoo Téli Kupa 4
Gyúró lovarda
Lenka Pankova (CZ)
2011.02.19.
Farsang Kupa
Mogyoród
Univerzoo
Horváth Anikó
Veres Zsuzsa
Árkosi József
2011.02.27.

MEOE Téli Kupa

Szigetszentmiklós
Futsal Aréna
Arthur Rodgers GB
2011.03.06.
IX. Magyar Köztársaság Kupa
Mezőkövesd
Városi Sportcsarnok
Korán Csaba
Tóth Árpád
2011.03.12.
FCI VB válogató
Szigetszentmiklós
Futsal aréna
David Powel (F)
2011.04.02.
FCI VB válogató
Happy Dog KKI
Erich Hüttner (A)
2011.04.16-17.
XVI. MEDIVID Kupa
Gyula Városi Sportcsarnok
Sascha Gründel (CH)
Tóth Árpád
2011.04.23
Tordaszoo Húsvét Kupa
Gyúró lovarda
Herendi Veronika
Tóth Árpád
2011.04.30.
IMCA válogató
Mogyoród
Univerzoo
Horváth Anikó
Viniczei Csaba
2011.04.14.
FCI VB válogató
MEOE Csepeli KKI
Rolf Gráber (CH)
2011.05.15
FCI VB válogató
MEOE Csepeli KKI
Rolf Gráber (CH)
2011.05.28.
IMCA válogató
Happy Dog
Herendy Veronika
Korán Csaba
2011.06.11.
Gemenc Kupa
Szekszárd
Szabó István
Tóth Árpád
2011.06.25.
IMCA Válogató
MEOE Top Mancs KKI
Pappné Fejes Zsuzsanna
Jenkei Tamás
2011.07.02.
IMCA rájátszás
MEOE Top Mancs KKI
Pappné Fejes Zsuzsanna
Viniczei Csaba
Tóth Árpád
2011.07.10.
Tordaszoo vizsga
Gyúró lovarda
Pappné Fejes Zsuzsannna
Szabó István
2011.07.16-17.
Junior EO
Woensdrecht (NL)
Wilfried Claes (B)
Josh Tines (LUX)
Ron van Straten (NL)
2011.07.23.
1. Kraft Kupa
Tárnok Sporttelep
Pappné Fejes Zsuzsanna
Tóth Árpd
2011.07.30-31.
EO
Bed Hall (A)
Gabi Steppan (A)
Otto Frühwirth (A)
Steve Croxford (GB)
Erich Hüttner (A)
Jalonen Kari (SF)
2011.08.5-7.
IX. Junior Championship - Children
Gyula Városi Sportcsarnok
Arnaldo Benini (I)
Rick Molenkamp (NL)
Tóth Árpád
2011.08.07.
2. Kraft Kupa
Tárnok Sporttelep
Varga Szilvia
Pavol Vakonic (SK)
2011.08.20.
Veres Kupa
Sződliget
Szabó István
Tóth Árpád
Veres Kupa - Kezdő, Zsenge
Korán Csaba
2011.08.27
Julius-K9 Kupa
Ságod
Rolli Schiltz (LUX)
Allan Hansen (DK)
2011.08.28.
Magyar Border collie Bajnokság
Final
Ságod
Rolli Schiltz (LUX)
Allan Hansen (DK)
2011.09.2-4.
XII. IMCA / X. PAWC
Nijmegen (NL)
Dimitri vanBlaere (B)
Peter Borsje (NL)
Werner Russeau (NL)
2011.09.10.
3. Kraft Kupa
Tárnok Sporttelep
Mitja Znidaric (SLO)
Szabó István
Kraft Pót futam
Tóth Árpád
2011.09.17
Tordaszoo Kupa
Gyúró lovarda
Mirja Lapanja (SLO)
2011.09.24.
Sződliget Kupa
Sződliget
Horváth Anikó
Pappné Fejes Zsuzsa
Korán Csaba
2011.10. 7-9.
FCI VB
Lievin (F)
David Powel (F)
Rolf Graber (CH)
2011.10.16.
4. Kraft kupa
Tárnok Sporttelep
Nelle Jansen (S)
Tomas Glabazna (SK)
2011.10.22.
Országos Bajnokság jumping
Szigetszentmiklós
Futsal aréna
Sascha Gründel (CH)
Szabó István
2011.11.12.
Tordaszoo Téli Kupa 1.
Gyúró Lovarda
Veres Zsuzsa
Erich Hüttner (A)
2011.11.19.
MEOE Téli Kupa 1. agility
Szigetszentmiklós
Futsal aréna
Ton v. d. Laar (NL)
2011.12.03.
Tordaszoo Téli Kupa 2.
Gyúró Lovarda
Horváth Anikó
Pappné Fejes Zsuzsanna
Szabó István
2011.12.11.
MEOE Téli Kupa 2. agility
Szigetszentmiklós
Futsal aréna
Jan Egil Eide (N)
       
     
Frissítés :
2013.10.30.