Dátum
Verseny
Helyszín
Bírók
Lista
2017.01.07.
TordasZoo kupa
Gyúró lovarda
Horváth Tóth Boglárka
Klikk ide!
2017.01.22.
Kraft kupa
Tárnok
Jäckl Anikó
Szilágyi Anita
Klikk ide!
2017.01.28.
Ferbonex kupa
Gyula
Korán Csaba
Klikk ide!
2017.02.04.
TordasZoo kupa
Gyúró lovarda
Nagy Veronika
Klikk ide!
2017.02.11-12.
Farsang Kupa
Pázmánd
Szilágyi Anita
Tomas Glabazna (CR)
Klikk ide!
2017.02.25.
Kraft Farsang kupa
Tárnok
Veres Viola
Klikk ide!
2017.03.04.
Tordaszoo Kupa
Gyúró lovarda
Wéber Krisztina
Klikk ide!
2017.03.11.
IMCA válogató 1
Gyúró lovarda
dr Kárpáti Dalma
Varga Attila
Klikk ide!
2017.03.11.
Köztársaság kupa
Gyúró lovarda
dr Kárpáti Dalma
Varga Attila
Klikk ide!
2017.03.18-19.
FCI válogató 1
Székesfehérvár
Mirja Lapanja (SLO)
Petr Pupik (SLO)
Klikk ide!
2017.04.02.
Kraft-Monor Kupa I.
Tárnok
Jäckl Anikó
Szoboszlay Erika
Klikk ide!
2017.04.09
IMCA válogató 2
Kecskemét
Jelinek Zita
Klikk ide!
2017.04.15-16
MEDIVID Kupa
Gyula
Jirina Mackova (CR)
Szilágyi Anita
Klikk ide!
2017.04.22-23.
FCI válogató 2
Tárnok
Stefanie Semkat (D)
Tomas Glabazna (CR)
Klikk ide!
2017.04.27-30
Belgás VB
Halle an der Saale (G)
Lena Blaschke (G)
Alex Beitl (G)
Graham Partrridge (UK)
Klikk ide!
2017.05.06.
Smaragd kupa
Veresegyház
Szoboszlay Erika
Tráj Tamás
Klikk ide!
2017.05.13.
Kraft-Monor Kupa II.
Monor
Bíró Zsófia
Korán Csaba
Klikk ide!
2017.05.20.
IMCA válogató 3
Debrecen
Korán Csaba
Szabó István
Klikk ide!
2017.05.20
Hajdú kupa
Debrecen
Korán Csaba
Szabó István
Klikk ide!
2017.05.27.
Balaton kupa
Balatongyörök
Pirity Árpád
Klikk ide!
2017.05.28.
II. Nyírség Kupa
Nyíregyháza
Balla Katalin
Klikk ide!
2017.06.10.
SASOK Kupa
Pilisszentiván
Halász Ildikó
Klikk ide!
2017.06.17.
A-Team Kupa
Ács-Kövesi Ágnes
Pirity Árpád
Klikk ide!
2017.06.18-19.
Éjszakai verseny
Bodajk
Ádám-Bökényi Bernadett
Horváth Anikó
Klikk ide!
2017.06.24-25.
II. Sheltie és Malinois Kupa
Bodajk
Bíró Zsófia
Klikk ide!
2017.07.14-16.
JEO
Roeser Crauthern (LUX)
Renan Andrade Campos (BR)
Martin Eberle (CH)
Harald Schjelderup (D)
Romain Binsfeld (LUX)
Rolli Schiltz (LUX)
Romain Stein (LUX)
Klikk ide!
2017.07.27-30.
EO
Salice Terme (I)

Tomáš Glabazna (CR)
Zsófi Bíró (H)
Sergio Ascenzi (I)
Paolo Rebasti (I)
Bruno Piccinelli (I)
Lorenzo Celic (I)

Klikk ide!
2017.08.24-27
IMCA
Tattendorf

Arnaldo Benini (I)
Paul Hinchley (GB)
Eduard Meisel (A)
Michael Meisel (A)

Klikk ide!
PAWC
Klikk ide!
2017.09.02-03.
Szigetköz kupa
Győrzámoly
Szilágyi Anita
Pirity Árpád
Klikk ide!
2017.09.10.
I. Mudi és Border Kupa
Bodajk
Ádám-Bökényi Bernadett
Szabó Adél
Klikk ide!
2017.09.17.
Kraft - Monor Kupa III.
Tárnok
Manca Mikec
Wéber Krisztina
Klikk ide!
2017.10.02.
Kraft-Monor kupa IV.
Monor
Nagy Veronika
Szilágyi Anita
Klikk ide!
2017.10.05-08.
FCI VB
Liberec (CZ)
Mirja Lapanja (SLO)
Petr Pupik (CZ)
Lenka Panková (CZ)
Slavka Podmalova (CZ)
Klikk ide!
2017.10.15.
Kraft-Monor kupa V.
Tárnok
Sabrina Hauser (A)
Nagy Veronika
Klikk ide!
2017.11.03-05.
OB
Szigetszentmiklós
Sari Mikkilä (SF)
Nagy ÍVeronika
Klikk ide!
2017.11.19.
Kraft kupa
Tárnok
Szilágyi Anita
Szoboszlay Erika
Klikk ide!
2017.11..26.
Tordas Téli Kupa 1.
Gyúró lovarda
Káli Anita
Klikk ide!
2017.12.02.
Mikulásváró Kupa
Székesfehérvár
Philipp Müller-Schnick
Tráj Tamás
Klikk ide!
2017.12.09.
Mikulás Kupa
Tárnok
Szoboszlay Erika
Klikk ide!
2017.12.16.
Tordas Téli Kupa 2.
Gyúró lovarda
Tráj Tamás
Klikk ide!
     
Frissítés :
2017.12.19.